+420 775 657 260 agvcb@agvcb.cz

Daň z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti

Přednáší: Ing. Jana Rohlíková, vedoucí odd.daně z příjmu fyzických osob FÚ pro Jihočeský kraj Datum: 17/01/2020 Začátek kurzu: 8:30hod (prezence od 8.00hod) Kde: DK Metropol, Senovážné nám.2, České Budějovice Cena: 1200 Variabilní symbol: 17012020, č.ú.: 51-8931270267/0100

Program semináře:

  • Příjmy ze závislé činnosti – příjmy, které nejsou předmětem daně, příjmy od daně osvobozené, zaměstnanecké benefity, příjmy zdaňované zvláštní sazbou daně.
  • Zálohy na daň – tiskopis prohlášení, náležitosti mzdových listů.  
  • Výkon práce v zahraničí, zaměstnanec cizinec – možné chyby. Povinnost podat daňové přiznání za rok 2019 – změny.
  • Roční zúčtování  záloh za rok 2019, slevy na dani, nezdanitelné částky a daňové zvýhodnění na dítě za rok 2019, prokazování nároku zaměstnavateli, opravy chyb.
  • Vyúčtování daně ze závislé činnosti a daně vybírané srážkou zvláštní sazbou daně – termín, povinnost podat elektronicky.
  • Diskuse a odpovědi na dotazy.
Informace pro Účastníky

Kurz již proběhl, proto není možné se na něj registrovat. Vyberte si z naší nabídky kurzů jiný kurz, nebo nás kontaktujte.

Nezmeškejte žádný kurz!

Přihlašte se k odběru kurzů a novinek e-mailem.


O agentuře

AGV – Agentura vzdělávání pořádá v Českých Budějovicích vzdělávací semináře z oblasti účetnictví, daní, personalistiky, mezd a práva již od roku 2003. Kvalita nabízených služeb je založena především na odborné způsobilosti lektorů. Aktuální novinky a změny v daných oblastech jsou přednášeny kvalitními lektory s dlouholetou praxí v oboru, kteří působí na vedoucích pozicích různých odborů na finančních úřadech, úřadech práce, Správě sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťovnách, Stáním archivu, Státním úřadu bezpečnosti práce atd. v rámci Jihočeského kraje. Vedle lektorů z praxe vedou semináře nejpovolanější odborníci s výbornými referencemi a propracovanou metodiku přednášek. Stejnou váhu jako na odbornost lektorů klademe i na pozitivní partnerský vztah k zákazníkům a přijatelné ceny za poskytované služby. Všechny semináře se konají v příjemném prostředí Domu kultury Metropol v Českých Budějovicích. Mým cílem je Vaše spokojenost, rozšíření a utvrzení Vašich vědomostí a znalostí. Případné podněty, připomínky, samozřejmě i pochvaly :-) od Vás ráda vyslechnu a určitě nezůstanou bez zpětné reakce.

Radomíra Rudá

AGV - Agentura vzdělávání

Bc. Radomíra Rudá,

I. Olbrachta 14, 370 06 České Budějovice

IČ: 73492302

Telefon: +420 775 657 260, e-mail: agvcb@agvcb.cz

Share This