+420 775 657 260 agvcb@agvcb.cz

SEMINÁŘ OBSAZEN!!!! NOVÝ TERMÍN 20.1.2020! Nemocenské pojištění

Přednáší: Ing. Jindřich Rozkopal, ředitel Odboru sociálního pojištění ČSSZ ČB Datum: 16/12/2019 Začátek kurzu: 8.30 hod (prezence od 8.00hod) Kde: DK Metropol, Senovážné nám.2, České Budějovice Cena: 1.200 Variabilní symbol: 16122019, č.ú.: 51-8931270267/0100

SEMINÁŘ OBSAZEN!!!!

NOVÝ TERMÍN 20.1.2020!

Program semináře: 
Nemocenské pojištění – novelizovaná právní úprava nemocenského pojištění.
  • Účast na pojištění (okruh pojištěných osob, základní úprava a odchylky), povinnosti zaměstnavatelů
  • Pojistné na sociální zabezpečení – okruh plátců, sazby odvodu pojistného zaměstnavatele a zaměstnance, způsob výpočtu, stanovení vyměřovacího základu, maximální vyměřovací základ
  • ELEKTRONICKÉ NESCHOPENKY
  •  Změny v systému dávek nemocenského pojištění (nárok, výpočet, uplatňování, nemocenské a náhrada mzdy, ošetřovné, dávky v mateřství, dávky poživatelů důchodů, nové dávky – otcovská, dlouhodobé ošetřovné)
  • Diskuse a odpovědi na dotazy.

 

Informace pro Účastníky

Kurz již proběhl, proto není možné se na něj registrovat. Vyberte si z naší nabídky kurzů jiný kurz, nebo nás kontaktujte.

Nezmeškejte žádný kurz!

Přihlašte se k odběru kurzů a novinek e-mailem.


O agentuře

AGV – Agentura vzdělávání pořádá v Českých Budějovicích vzdělávací semináře z oblasti účetnictví, daní, personalistiky, mezd a práva již od roku 2003. Kvalita nabízených služeb je založena především na odborné způsobilosti lektorů. Aktuální novinky a změny v daných oblastech jsou přednášeny kvalitními lektory s dlouholetou praxí v oboru, kteří působí na vedoucích pozicích různých odborů na finančních úřadech, úřadech práce, Správě sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťovnách, Stáním archivu, Státním úřadu bezpečnosti práce atd. v rámci Jihočeského kraje. Vedle lektorů z praxe vedou semináře nejpovolanější odborníci s výbornými referencemi a propracovanou metodiku přednášek. Stejnou váhu jako na odbornost lektorů klademe i na pozitivní partnerský vztah k zákazníkům a přijatelné ceny za poskytované služby. Všechny semináře se konají v příjemném prostředí Domu kultury Metropol v Českých Budějovicích. Mým cílem je Vaše spokojenost, rozšíření a utvrzení Vašich vědomostí a znalostí. Případné podněty, připomínky, samozřejmě i pochvaly :-) od Vás ráda vyslechnu a určitě nezůstanou bez zpětné reakce.

Radomíra Rudá

AGV - Agentura vzdělávání

Bc. Radomíra Rudá,

I. Olbrachta 14, 370 06 České Budějovice

IČ: 73492302

Telefon: +420 775 657 260, e-mail: agvcb@agvcb.cz

Share This