+420 775 657 260 agvcb@agvcb.cz

Pracovněprávní praktikum – pracovní doba, překážky v práci, motivace zaměstnanců, novinky

Přednáší: JUDr. Jaroslav Stránský, Ph.D., specialista v oblasti pracovního práva, katedra pracovního práva a sociálních věcí právnické fakulty MU Brno, Datum: 22/11/2019 Začátek kurzu: 9:00 hod (prezence od 8.30 hod) Kde: DK Metropol, Senovážné nám.2, České Budějovice Cena: 1.200 Variabilní symbol: 22112019, č.ú.: 51-8931270267/0100

Program semináře:

– Aktuální informace o připravované legislativě, důležité změny v pracovněprávních a souvisejících předpisech. Pokud bude v době konání semináře již schválena připravovaná novela zákoníku práce, bude seminář zaměřen přednostně na změny v právní úpravě.

– Výkladové trendy v oblasti pracovní doby – evidence, home office, pružné rozvržení –  jak nakládat s tzv. volnou pracovní dobou, jak ji evidovat. Práce přesčas – nároky a práva zaměstnavatele a zaměstnance.

– Překážky v práci (placené a neplacené překážky, sporné situace), mateřská a rodičovská dovolená, návrat zpět do
práce, práva a povinnosti zaměstnavatele.

– Možnosti motivace zaměstnanců nenárokovými mzdovými složkami.

– Složitější případy čerpání a výpočtu dovolené.

– Praktikum rozvázání pracovního poměru – na co si dát pozor a co je třeba hlídat, aby rozvázání bylo platné, jaké má zaměstnavatel možnosti

– Diskuze, odpovědi na dotazy.


Informace pro Účastníky

Kurz již proběhl, proto není možné se na něj registrovat. Vyberte si z naší nabídky kurzů jiný kurz, nebo nás kontaktujte.

Nezmeškejte žádný kurz!

Přihlašte se k odběru kurzů a novinek e-mailem.


O agentuře

AGV – Agentura vzdělávání pořádá v Českých Budějovicích vzdělávací semináře z oblasti účetnictví, daní, personalistiky, mezd a práva již od roku 2003. Kvalita nabízených služeb je založena především na odborné způsobilosti lektorů. Aktuální novinky a změny v daných oblastech jsou přednášeny kvalitními lektory s dlouholetou praxí v oboru, kteří působí na vedoucích pozicích různých odborů na finančních úřadech, úřadech práce, Správě sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťovnách, Stáním archivu, Státním úřadu bezpečnosti práce atd. v rámci Jihočeského kraje. Vedle lektorů z praxe vedou semináře nejpovolanější odborníci s výbornými referencemi a propracovanou metodiku přednášek. Stejnou váhu jako na odbornost lektorů klademe i na pozitivní partnerský vztah k zákazníkům a přijatelné ceny za poskytované služby. Všechny semináře se konají v příjemném prostředí Domu kultury Metropol v Českých Budějovicích. Mým cílem je Vaše spokojenost, rozšíření a utvrzení Vašich vědomostí a znalostí. Případné podněty, připomínky, samozřejmě i pochvaly :-) od Vás ráda vyslechnu a určitě nezůstanou bez zpětné reakce.

Radomíra Rudá

AGV - Agentura vzdělávání

Bc. Radomíra Rudá,

I. Olbrachta 14, 370 06 České Budějovice

IČ: 73492302

Telefon: +420 775 657 260, e-mail: agvcb@agvcb.cz

Share This