+420 775 657 260 agvcb@agvcb.cz

ŠKOLENÍ PŘESUNUTO ZE 17.4. na 19.6. – Zákoník práce s JUDr. Stránským, Ph.D.

Přednáší: JUDr. Jaroslav Sránský, Ph.D., specialista v oblasti pracovního práva, katedra pracovního práva a sociálních věcí právnické fakulty MU Brno, Datum: 19/06/2020 Začátek kurzu: 9:00 hod (prezence od 8.30 hod) Kde: DK Metropol, Senovážné nám.2, České Budějovice Cena: 1200 Variabilní symbol: 17042020, č.ú.: 51-8931270267/0100

Program bude upřesněn.

Vaše přihlášky ze 17.4.2020 zůstávají v platnosti.

Téma –  ZÁKONÍK PRÁCE – seminář se bude věnovat aktuálním tématům ohledně programu Antivirus (správný postup, žádost, vyúčtování), překážkám v práci na straně zaměstnavatele, částečné nezaměstnanosti, podmínkám a pravidlům plnění, volna z důvodu péče o dítě, nároku na ošetřovné, možnosti střídání rodičů při pobírání ošetřovného, zvláštních pravidel pro ošetřovné platná do 30.6.2020.

Od 30.7.2020 by měla nabýt účinnosti novela zákoníku práce. Novela by měla v dohledné době projít ve sněmovně třetím čtením. Pokud se tak stane, školení se dotkne i této novely.

 

 

 

Informace pro Účastníky

Přihlášení na kurz

Kontaktní informace

Název organizace

Jméno účastníka

Adresa - Ulice, Město, PSČ

Telefon

E-mail

DIČ

Číslo účtu / Kód banky

Detaily platby

Počet účastníků

Datum platby

Způsob platby

Převodem z účtuV hotovosti při prezentaci

Poznámka

Souhlasím s pravidelným zasíláním nabídky školení a zároveň pro tyto účely se zpracováním svých osobních údajů (adresa, e-mail, telefonní číslo).

Nezmeškejte žádný kurz!

Přihlašte se k odběru kurzů a novinek e-mailem.


O agentuře

AGV – Agentura vzdělávání pořádá v Českých Budějovicích vzdělávací semináře z oblasti účetnictví, daní, personalistiky, mezd a práva již od roku 2003. Kvalita nabízených služeb je založena především na odborné způsobilosti lektorů. Aktuální novinky a změny v daných oblastech jsou přednášeny kvalitními lektory s dlouholetou praxí v oboru, kteří působí na vedoucích pozicích různých odborů na finančních úřadech, úřadech práce, Správě sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťovnách, Stáním archivu, Státním úřadu bezpečnosti práce atd. v rámci Jihočeského kraje. Vedle lektorů z praxe vedou semináře nejpovolanější odborníci s výbornými referencemi a propracovanou metodiku přednášek. Stejnou váhu jako na odbornost lektorů klademe i na pozitivní partnerský vztah k zákazníkům a přijatelné ceny za poskytované služby. Všechny semináře se konají v příjemném prostředí Domu kultury Metropol v Českých Budějovicích. Mým cílem je Vaše spokojenost, rozšíření a utvrzení Vašich vědomostí a znalostí. Případné podněty, připomínky, samozřejmě i pochvaly :-) od Vás ráda vyslechnu a určitě nezůstanou bez zpětné reakce.

Radomíra Rudá

AGV - Agentura vzdělávání

Bc. Radomíra Rudá,

I. Olbrachta 14, 370 06 České Budějovice

IČ: 73492302

Telefon: +420 775 657 260, e-mail: agvcb@agvcb.cz

Share This