+420 775 657 260 agvcb@agvcb.cz

WEBINÁŘ Daň z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti

Přednáší: Ing. Jana Rohlíková, vedoucí odd.daně z příjmu fyzických osob FÚ pro Jihočeský kraj Datum: 18/01/2021 Začátek kurzu: 8:30hod (prezence od 8.00hod) Kde: DK Metropol, Senovážné nám.2, České Budějovice Cena: 1200 Variabilní symbol: 18012021, č.ú.: 51-8931270267/0100

Situace nám stále nedovoluje se potkat tváří v tvář. Proto školení bude pouze online formou. V prosinci již Ing. Rohlíková takto školila a v rámci možností panovala spokojenost. Připojení na online seminář zvládli i ti, kteří doposud žádnou zkušenost neměli. Prezentace ke školení Vám bude zaslána několik dní před konáním akce.

Program semináře:

 • Příjmy ze závislé činnosti – příjmy, které nejsou předmětem daně, příjmy od daně osvobozené, zaměstnanecké benefity, příjmy zdaňované zvláštní sazbou daně.
 • Zálohy na daň – tiskopis prohlášení, náležitosti mzdových listů.  
 • Výkon práce v zahraničí, zaměstnanec cizinec – možné chyby. Povinnost podat daňové přiznání za rok 2020.
 • Roční zúčtování  záloh za rok 2020, slevy na dani, nezdanitelné částky a daňové zvýhodnění na dítě za rok 2020, prokazování nároku zaměstnavateli, opravy chyb.
 • Vyúčtování daně ze závislé činnosti a daně vybírané srážkou zvláštní sazbou daně – termín, povinnost podat elektronicky.
 • Diskuse a odpovědi na dotazy.
Informace pro Účastníky

Kurz již proběhl, proto není možné se na něj registrovat. Vyberte si z naší nabídky kurzů jiný kurz, nebo nás kontaktujte.

Nezmeškejte žádný kurz!

Přihlašte se k odběru kurzů a novinek e-mailem.


  O agentuře

  AGV – Agentura vzdělávání pořádá v Českých Budějovicích vzdělávací semináře z oblasti účetnictví, daní, personalistiky, mezd a práva již od roku 2003. Kvalita nabízených služeb je založena především na odborné způsobilosti lektorů. Aktuální novinky a změny v daných oblastech jsou přednášeny kvalitními lektory s dlouholetou praxí v oboru, kteří působí na vedoucích pozicích různých odborů na finančních úřadech, úřadech práce, Správě sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťovnách, Stáním archivu, Státním úřadu bezpečnosti práce atd. v rámci Jihočeského kraje. Vedle lektorů z praxe vedou semináře nejpovolanější odborníci s výbornými referencemi a propracovanou metodiku přednášek. Stejnou váhu jako na odbornost lektorů klademe i na pozitivní partnerský vztah k zákazníkům a přijatelné ceny za poskytované služby. Všechny semináře se konají v příjemném prostředí Domu kultury Metropol v Českých Budějovicích. Mým cílem je Vaše spokojenost, rozšíření a utvrzení Vašich vědomostí a znalostí. Případné podněty, připomínky, samozřejmě i pochvaly :-) od Vás ráda vyslechnu a určitě nezůstanou bez zpětné reakce.

  Radomíra Rudá

  AGV - Agentura vzdělávání

  Bc. Radomíra Rudá,

  I. Olbrachta 14, 370 06 České Budějovice

  IČ: 73492302

  Telefon: +420 775 657 260, e-mail: agvcb@agvcb.cz

  Share This