+420 775 657 260 agvcb@agvcb.cz

WEBINÁŘ: Daň z příjmu fyzických osob ze závislé činnosti

Přednáší: Ing. Jana Rohlíková, vedoucí odd.daně z příjmu fyzických osob Finančního ředitelství Datum: 17/12/2021 Začátek kurzu: 8:30 hod (prezence od 8.00 hod) Kde: DK Metropol, Senovážné nám.2, České Budějovice Cena: 1300 Variabilní symbol: 117122021, č.ú.: 51-8931270267/0100

Webinář proběhne v prostředí MS TEAMS. Dne 16.12.2021 obdržíte odkaz k přihlášení. S předstihem budou rozeslány instrukce k tomuto webináři. Bude možné se přihlásit i na „cvičnou schůzku“, abyste se ubezpečili, že spojení Vám bude fungovat. Fakturace proběhne až po úspěšném absolvování webináře. Toto školení bude přenášeno online z DK Metropol. Vaše online písemné dotazy budou v průběhu školení tlumočeny paní Ing. Rohlíkové a zodpovězeny.

Pokud jste již přihlášeni na prezenční formu semináře a upřednostňujete webinář, prosím, napište na agvcb@agvcb.cz nebo volejte tel.775657260 Radomíra Rudá. Děkuji.

Program:

 • Příjmy ze závislé činnosti – příjmy, které nejsou předmětem daně, příjmy od daně osvobozené, zaměstnanecké benefity, příjmy zdaňované zvláštní sazbou daně.
 • Zálohy na daň – tiskopis prohlášení, náležitosti mzdových listů.  
 • Výkon práce v zahraničí, zaměstnanec cizinec – možné chyby. Povinnost podat daňové přiznání za rok 2021.
 • Roční zúčtování  záloh za rok 2021, slevy na dani, nezdanitelné částky a daňové zvýhodnění na dítě za rok 2021, prokazování nároku zaměstnavateli, opravy chyb.
 • Příslušné formuláře.
 • Vyúčtování daně ze závislé činnosti a daně vybírané srážkou zvláštní sazbou daně.
Informace pro Účastníky

  Přihlášení na kurz

  Kontaktní informace

  Název organizace

  Jméno účastníka

  Adresa - Ulice, Město, PSČ

  Telefon

  E-mail

  DIČ

  Číslo účtu / Kód banky

  Detaily platby

  Počet účastníků

  Datum platby

  Způsob platby

  Převodem z účtuV hotovosti při prezentaci

  Poznámka

  Souhlasím s pravidelným zasíláním nabídky školení a zároveň pro tyto účely se zpracováním svých osobních údajů (adresa, e-mail, telefonní číslo).

  Nezmeškejte žádný kurz!

  Přihlašte se k odběru kurzů a novinek e-mailem.

   O agentuře

   AGV – Agentura vzdělávání pořádá v Českých Budějovicích vzdělávací semináře z oblasti účetnictví, daní, personalistiky, mezd a práva již od roku 2003. Kvalita nabízených služeb je založena především na odborné způsobilosti lektorů. Aktuální novinky a změny v daných oblastech jsou přednášeny kvalitními lektory s dlouholetou praxí v oboru, kteří působí na vedoucích pozicích různých odborů na finančních úřadech, úřadech práce, Správě sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťovnách, Stáním archivu, Státním úřadu bezpečnosti práce atd. v rámci Jihočeského kraje. Vedle lektorů z praxe vedou semináře nejpovolanější odborníci s výbornými referencemi a propracovanou metodiku přednášek. Stejnou váhu jako na odbornost lektorů klademe i na pozitivní partnerský vztah k zákazníkům a přijatelné ceny za poskytované služby. Všechny semináře se konají v příjemném prostředí Domu kultury Metropol v Českých Budějovicích. Mým cílem je Vaše spokojenost, rozšíření a utvrzení Vašich vědomostí a znalostí. Případné podněty, připomínky, samozřejmě i pochvaly :-) od Vás ráda vyslechnu a určitě nezůstanou bez zpětné reakce.

   Radomíra Rudá

   AGV - Agentura vzdělávání

   Bc. Radomíra Rudá,

   I. Olbrachta 14, 370 06 České Budějovice

   IČ: 73492302

   Telefon: +420 775 657 260, e-mail: agvcb@agvcb.cz

   Share This