+420 775 657 260 agvcb@agvcb.cz

ZRUŠENO Daň z příjmu právnických osob (také jako webinář)

Přednáší: Ing. Miroslava Bínová, vedoucí oddělení, Oddělení daně z příjmů právnických osob, Finanční úřad pro Jihočeský kraj Datum: 15/03/2024 Začátek kurzu: 8:30 Kde: DK Metropol, Senovážné nám.2, České Budějovice Cena: 1600 Variabilní symbol: 7012024, č.ú.: 51-8931270267/0100

Pro nedostatek zájemců je školení zrušeno.

Webinář bude probíhat prostřednictvím MS TEAMS online přenosem z klubovny DK Metropol ČB. Pokud máte zájem o online školení, prosím, vepište do poznámky v přihlášce.

Program:

Konsolidační balíček – novela zákona o daních z příjmů

Podávání daňových přiznání za zdaňovací období roku 2023:

 • Položky zvyšující výsledek hospodaření, položky snižující výsledek hospodaření
 • Daňové a nedaňové náklady
 • Zdanění bezúplatných příjmů
 • Daňové dopady převodních cen, speciální příloha k DAP DPPO
 • Daňové a nedaňové rezervy a opravné položky
 • Osvobození příjmů
 • Hmotný majetek
 • Položky odčitatelné od základu daně, slevy na dani
 • Uplatňování ztráty

Diskuse a dotazy

Informace pro Účastníky

Kurz již proběhl, proto není možné se na něj registrovat. Vyberte si z naší nabídky kurzů jiný kurz, nebo nás kontaktujte.

Nezmeškejte žádný kurz!

Přihlašte se k odběru kurzů a novinek e-mailem.

  O agentuře

  AGV – Agentura vzdělávání pořádá v Českých Budějovicích vzdělávací semináře z oblasti účetnictví, daní, personalistiky, mezd a práva již od roku 2003. Kvalita nabízených služeb je založena především na odborné způsobilosti lektorů. Aktuální novinky a změny v daných oblastech jsou přednášeny kvalitními lektory s dlouholetou praxí v oboru, kteří působí na vedoucích pozicích různých odborů na finančních úřadech, úřadech práce, Správě sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťovnách, Stáním archivu, Státním úřadu bezpečnosti práce atd. v rámci Jihočeského kraje. Vedle lektorů z praxe vedou semináře nejpovolanější odborníci s výbornými referencemi a propracovanou metodiku přednášek. Stejnou váhu jako na odbornost lektorů klademe i na pozitivní partnerský vztah k zákazníkům a přijatelné ceny za poskytované služby. Všechny semináře se konají v příjemném prostředí Domu kultury Metropol v Českých Budějovicích. Mým cílem je Vaše spokojenost, rozšíření a utvrzení Vašich vědomostí a znalostí. Případné podněty, připomínky, samozřejmě i pochvaly :-) od Vás ráda vyslechnu a určitě nezůstanou bez zpětné reakce.

  Radomíra Rudá

  AGV - Agentura vzdělávání

  Bc. Radomíra Rudá,

  I. Olbrachta 14, 370 06 České Budějovice

  IČ: 73492302

  Telefon: +420 775 657 260, e-mail: agvcb@agvcb.cz

  Share This