+420 775 657 260 agvcb@agvcb.cz

Důchodové pojištění v roce 2022

Přednáší: Ing. Jitka Tománková, vedoucí oddělení důchodového a nemocenského pojištění ČSSZ České Budějovice Datum: 13/10/2021 Začátek kurzu: 8:30 hod (prezence od 8.00 hod) Kde: DK Metropol, Senovážné nám.2, České Budějovice Cena: 1300 Variabilní symbol: 13102021, č.ú.: 51-8931270267/0100

Program semináře:

 • účast na důchodovém pojištění – povinná, dobrovolná

 •  

  doba důchodového pojištění, náhradní doba pojištění

 •  

  způsob prokazování dob / náhradních dob pojištění

 •  

  přehled dob důchodového pojištění

 •  

  způsob výpočtu důchodu

 •  

   informace k jednotlivým druhům důchodů (starobní, invalidní, pozůstalostní)

 •  

  postup při podání žádosti o důchod

 •  

  úkoly zaměstnavatelů při provádění důchodového pojištění

 • diskuze a odpovědi na dotazy.

Informace pro Účastníky

Kurz již proběhl, proto není možné se na něj registrovat. Vyberte si z naší nabídky kurzů jiný kurz, nebo nás kontaktujte.

Nezmeškejte žádný kurz!

Přihlašte se k odběru kurzů a novinek e-mailem.


  O agentuře

  AGV – Agentura vzdělávání pořádá v Českých Budějovicích vzdělávací semináře z oblasti účetnictví, daní, personalistiky, mezd a práva již od roku 2003. Kvalita nabízených služeb je založena především na odborné způsobilosti lektorů. Aktuální novinky a změny v daných oblastech jsou přednášeny kvalitními lektory s dlouholetou praxí v oboru, kteří působí na vedoucích pozicích různých odborů na finančních úřadech, úřadech práce, Správě sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťovnách, Stáním archivu, Státním úřadu bezpečnosti práce atd. v rámci Jihočeského kraje. Vedle lektorů z praxe vedou semináře nejpovolanější odborníci s výbornými referencemi a propracovanou metodiku přednášek. Stejnou váhu jako na odbornost lektorů klademe i na pozitivní partnerský vztah k zákazníkům a přijatelné ceny za poskytované služby. Všechny semináře se konají v příjemném prostředí Domu kultury Metropol v Českých Budějovicích. Mým cílem je Vaše spokojenost, rozšíření a utvrzení Vašich vědomostí a znalostí. Případné podněty, připomínky, samozřejmě i pochvaly :-) od Vás ráda vyslechnu a určitě nezůstanou bez zpětné reakce.

  Radomíra Rudá

  AGV - Agentura vzdělávání

  Bc. Radomíra Rudá,

  I. Olbrachta 14, 370 06 České Budějovice

  IČ: 73492302

  Telefon: +420 775 657 260, e-mail: agvcb@agvcb.cz

  Share This