+420 775 657 260 agvcb@agvcb.cz

Důchodové pojištění

Přednáší: Mgr. Iveta Šimůnková, lektorka s rozsáhlou praxí Datum: 18/09/2020 Začátek kurzu: 8:30 hod (prezence od 8.00 hod) Kde: DK Metropol, Senovážné nám.2, České Budějovice Cena: 1200 Variabilní symbol: 18092020, č.ú.: 51-8931270267/0100

Program semináře:

 • Doba pojištění, náhradní doba pojištění

 • Rozhodného období pro stanovení osobního vyměřovacího základu

 • Stanovení osobního vyměřovacího základu a výpočtového základu včetně redukčních hranic
 • Výpočet výše důchodu
 • Podmínky nároků na jednotlivé typy důchodů (starobní, invalidní, pozůstalostní)
 • Druhy důchodů – podmínky nároků na jednotlivé typy důchodů a jejich výše
 •  Výplata důchodu při souběhu s výdělečnou činností
 • Ohlašovací povinnosti zaměstnavatelů v oblasti důchodového pojištění
 • Zásady pro uplatnění žádosti o důchod (postup, potřebné doklady, ELDP k žádostem o důchod, prokazování chybějící doby pojištění)
 • Diskuse a odpovědi na dotazy
Informace pro Účastníky

Kurz již proběhl, proto není možné se na něj registrovat. Vyberte si z naší nabídky kurzů jiný kurz, nebo nás kontaktujte.

Nezmeškejte žádný kurz!

Přihlašte se k odběru kurzů a novinek e-mailem.


  O agentuře

  AGV – Agentura vzdělávání pořádá v Českých Budějovicích vzdělávací semináře z oblasti účetnictví, daní, personalistiky, mezd a práva již od roku 2003. Kvalita nabízených služeb je založena především na odborné způsobilosti lektorů. Aktuální novinky a změny v daných oblastech jsou přednášeny kvalitními lektory s dlouholetou praxí v oboru, kteří působí na vedoucích pozicích různých odborů na finančních úřadech, úřadech práce, Správě sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťovnách, Stáním archivu, Státním úřadu bezpečnosti práce atd. v rámci Jihočeského kraje. Vedle lektorů z praxe vedou semináře nejpovolanější odborníci s výbornými referencemi a propracovanou metodiku přednášek. Stejnou váhu jako na odbornost lektorů klademe i na pozitivní partnerský vztah k zákazníkům a přijatelné ceny za poskytované služby. Všechny semináře se konají v příjemném prostředí Domu kultury Metropol v Českých Budějovicích. Mým cílem je Vaše spokojenost, rozšíření a utvrzení Vašich vědomostí a znalostí. Případné podněty, připomínky, samozřejmě i pochvaly :-) od Vás ráda vyslechnu a určitě nezůstanou bez zpětné reakce.

  Radomíra Rudá

  AGV - Agentura vzdělávání

  Bc. Radomíra Rudá,

  I. Olbrachta 14, 370 06 České Budějovice

  IČ: 73492302

  Telefon: +420 775 657 260, e-mail: agvcb@agvcb.cz

  Share This