+420 775 657 260 agvcb@agvcb.cz

DUBNOVÉ ANI KVĚTNOVÉ SEMINÁŘE SE NEKONAJÍ. Zákoník práce s JUDr. Stránským na 19.6.. Insolvence na září.

Přednáší: ... Datum: 16/04/2020 Začátek kurzu: ... Kde: DK Metropol, Senovážné nám.2, České Budějovice Cena: 0 Variabilní symbol: 0, č.ú.: 51-8931270267/0100

Ani dubnové  a květnové semináře se neuskuteční.

Seminář s JUDr. Stránským ZÁKONÍK PRÁCE se snad bude konat 19.6.2020. Klubovna je zamluvena a pan doktor Stránský je připraven přijet. Vaše přihlášky zůstávají v platnosti.

Další školení, která byla naplánovaná a neproběhla by mohla být zařazena do podzimního programu.

Držím nám všem palce a přeji ať jsme zdraví.

Už se těším, až Vás zase budu potkávat.

Informace pro Účastníky

Kurz již proběhl, proto není možné se na něj registrovat. Vyberte si z naší nabídky kurzů jiný kurz, nebo nás kontaktujte.

Nezmeškejte žádný kurz!

Přihlašte se k odběru kurzů a novinek e-mailem.


O agentuře

AGV – Agentura vzdělávání pořádá v Českých Budějovicích vzdělávací semináře z oblasti účetnictví, daní, personalistiky, mezd a práva již od roku 2003. Kvalita nabízených služeb je založena především na odborné způsobilosti lektorů. Aktuální novinky a změny v daných oblastech jsou přednášeny kvalitními lektory s dlouholetou praxí v oboru, kteří působí na vedoucích pozicích různých odborů na finančních úřadech, úřadech práce, Správě sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťovnách, Stáním archivu, Státním úřadu bezpečnosti práce atd. v rámci Jihočeského kraje. Vedle lektorů z praxe vedou semináře nejpovolanější odborníci s výbornými referencemi a propracovanou metodiku přednášek. Stejnou váhu jako na odbornost lektorů klademe i na pozitivní partnerský vztah k zákazníkům a přijatelné ceny za poskytované služby. Všechny semináře se konají v příjemném prostředí Domu kultury Metropol v Českých Budějovicích. Mým cílem je Vaše spokojenost, rozšíření a utvrzení Vašich vědomostí a znalostí. Případné podněty, připomínky, samozřejmě i pochvaly :-) od Vás ráda vyslechnu a určitě nezůstanou bez zpětné reakce.

Radomíra Rudá

AGV - Agentura vzdělávání

Bc. Radomíra Rudá,

I. Olbrachta 14, 370 06 České Budějovice

IČ: 73492302

Telefon: +420 775 657 260, e-mail: agvcb@agvcb.cz

Share This