+420 775 657 260 agvcb@agvcb.cz

PŘELOŽENO z 15.12.2023 Nemocenské pojištění a pojistné na sociální zabezpečení zaměstnanců (také jako webinář)

Přednáší: Ing. Jindřich Rozkopal, lektor s bohatými zkušenostmi, referent Odboru sociálního pojištění ČSSZ ČB Datum: 17/01/2024 Začátek kurzu: 8.30 hod (prezence od 8.00hod) Kde: DK Metropol, Senovážné nám.2, České Budějovice Cena: 1500 Variabilní symbol: 15122023, č.ú.: 51-8931270267/0100

Z důvodu onemocnění lektora Ing. Rozkopala se seminář překládá z původního termínu 15.12.2023 na 17.1.2024. Za vzniklé komplikace se omlouvám. Vaše přihlášky zůstávají v platnosti.

Seminář proběhne jak prezenční, tak online formou (prostřednictvím MS TEAMS online přenosem z klubovny DK Metropol ČB. Pokud máte zájem o webinář, prosím napište to do poznámky v přihlášce.

Program semináře: 

1.     Účast na pojištění (okruh pojištěných osob, základní úprava a odchylky)

2.  Změny u dohod o provedení práce – účast na pojištění, odvod pojistného, povinnosti zaměstnavatelů a pojištěnců

2.     Pojistné na sociální zabezpečení (okruh plátců, sazby pojistného, způsob výpočtu, stanovení vyměřovacího základu, slevy na pojistném, změny u DPP)

3.     Systém dávek nemocenského pojištění (druhy dávek, nárok, podklady, uplatňování, změny).

5. Diskuze, odpovědi na dotazy.

 

1.      Účast na pojištění (okruh pojištěných osob, základní úprava a odchylky, zaměstnání malého rozsahu a DPČ/DPP, povinnosti zaměstnavatelů).

2.      Systém dávek nemocenského pojištění (druhy dávek, nárok, podklady, uplatňování – změna u podkladů od zaměstnavatele;)

3.      Pojistné na sociální zabezpečení (okruh plátců, sazby pojistného, způsob výpočtu, stanovení vyměřovacího základu).

4. Konsolidační balíček – změny v DPP, DPČ – ohlašovací povinnost

 

5.      Diskuze a odpovědi na dotazy

Informace pro Účastníky

Kurz již proběhl, proto není možné se na něj registrovat. Vyberte si z naší nabídky kurzů jiný kurz, nebo nás kontaktujte.

Nezmeškejte žádný kurz!

Přihlašte se k odběru kurzů a novinek e-mailem.

  O agentuře

  AGV – Agentura vzdělávání pořádá v Českých Budějovicích vzdělávací semináře z oblasti účetnictví, daní, personalistiky, mezd a práva již od roku 2003. Kvalita nabízených služeb je založena především na odborné způsobilosti lektorů. Aktuální novinky a změny v daných oblastech jsou přednášeny kvalitními lektory s dlouholetou praxí v oboru, kteří působí na vedoucích pozicích různých odborů na finančních úřadech, úřadech práce, Správě sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťovnách, Stáním archivu, Státním úřadu bezpečnosti práce atd. v rámci Jihočeského kraje. Vedle lektorů z praxe vedou semináře nejpovolanější odborníci s výbornými referencemi a propracovanou metodiku přednášek. Stejnou váhu jako na odbornost lektorů klademe i na pozitivní partnerský vztah k zákazníkům a přijatelné ceny za poskytované služby. Všechny semináře se konají v příjemném prostředí Domu kultury Metropol v Českých Budějovicích. Mým cílem je Vaše spokojenost, rozšíření a utvrzení Vašich vědomostí a znalostí. Případné podněty, připomínky, samozřejmě i pochvaly :-) od Vás ráda vyslechnu a určitě nezůstanou bez zpětné reakce.

  Radomíra Rudá

  AGV - Agentura vzdělávání

  Bc. Radomíra Rudá,

  I. Olbrachta 14, 370 06 České Budějovice

  IČ: 73492302

  Telefon: +420 775 657 260, e-mail: agvcb@agvcb.cz

  Share This