+420 775 657 260 agvcb@agvcb.cz

Nemocenské pojištění

Přednáší: Ing.Jindřich Rozkopal, ředitel Odboru sociálního pojištění ČSSZ České Budějovice Datum: 18/12/2020 Začátek kurzu: 8.30 hod (prezence od 8.00hod) Kde: DK Metropol, Senovážné nám.2, České Budějovice Cena: 1.200 Variabilní symbol: 20012020, č.ú.: 51-8931270267/0100

Program semináře Nemocenské pojištění – novelizovaná právní úprava nemocenského pojištění:

 • Účast na pojištění (okruh pojištěných osob, základní úprava a odchylky), povinnosti zaměstnavatelů
 • Pojistné na sociální zabezpečení – okruh plátců, sazby odvodu pojistného zaměstnavatele a zaměstnance, způsob výpočtu, stanovení vyměřovacího základu, maximální vyměřovací základ
 • ELEKTRONICKÉ NESCHOPENKY
 •  Změny v systému dávek nemocenského pojištění (nárok, výpočet, uplatňování, nemocenské a náhrada mzdy, ošetřovné, dávky v mateřství, dávky poživatelů důchodů, nové dávky – otcovská, dlouhodobé ošetřovné)
 • Diskuse a odpovědi na dotazy.
Informace pro Účastníky

  Přihlášení na kurz

  Kontaktní informace

  Název organizace

  Jméno účastníka

  Adresa - Ulice, Město, PSČ

  Telefon

  E-mail

  DIČ

  Číslo účtu / Kód banky

  Detaily platby

  Počet účastníků

  Datum platby

  Způsob platby

  Převodem z účtuV hotovosti při prezentaci

  Poznámka

  Souhlasím s pravidelným zasíláním nabídky školení a zároveň pro tyto účely se zpracováním svých osobních údajů (adresa, e-mail, telefonní číslo).

  Nezmeškejte žádný kurz!

  Přihlašte se k odběru kurzů a novinek e-mailem.


   O agentuře

   AGV – Agentura vzdělávání pořádá v Českých Budějovicích vzdělávací semináře z oblasti účetnictví, daní, personalistiky, mezd a práva již od roku 2003. Kvalita nabízených služeb je založena především na odborné způsobilosti lektorů. Aktuální novinky a změny v daných oblastech jsou přednášeny kvalitními lektory s dlouholetou praxí v oboru, kteří působí na vedoucích pozicích různých odborů na finančních úřadech, úřadech práce, Správě sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťovnách, Stáním archivu, Státním úřadu bezpečnosti práce atd. v rámci Jihočeského kraje. Vedle lektorů z praxe vedou semináře nejpovolanější odborníci s výbornými referencemi a propracovanou metodiku přednášek. Stejnou váhu jako na odbornost lektorů klademe i na pozitivní partnerský vztah k zákazníkům a přijatelné ceny za poskytované služby. Všechny semináře se konají v příjemném prostředí Domu kultury Metropol v Českých Budějovicích. Mým cílem je Vaše spokojenost, rozšíření a utvrzení Vašich vědomostí a znalostí. Případné podněty, připomínky, samozřejmě i pochvaly :-) od Vás ráda vyslechnu a určitě nezůstanou bez zpětné reakce.

   Radomíra Rudá

   AGV - Agentura vzdělávání

   Bc. Radomíra Rudá,

   I. Olbrachta 14, 370 06 České Budějovice

   IČ: 73492302

   Telefon: +420 775 657 260, e-mail: agvcb@agvcb.cz

   Share This