+420 775 657 260 agvcb@agvcb.cz

Novela zákoníku práce s Mgr. Lucií Demeterovou (také jako webinář)

Přednáší: Mgr. Lucie Demeterová, advokátka s praxí podnikového právníka, zabývající se pracovním i obchodním právem, ochranou osobních údajů a oblastí IT práva Datum: 19/12/2023 Začátek kurzu: 9:00 (prezence od 8:30 hod) Kde: DK Metropol, Senovážné nám.2, České Budějovice Cena: 1500 Variabilní symbol: 19122023, č.ú.: 51-8931270267/0100

Seminář lze absolvovat taktéž v online formě přes MS Teams. Pokud byste měli zájem o webinář, prosím vepište toto do poznámky v přihlášce.

Program semináře Novely zákoníku práce:

– Informovanost zaměstnanců

– Dohody o provedení práce, dohody o pracovní činnosti

– Těhotné zaměstnankyně, zaměstnanci pečující o dítě a jiné fyzické osoby

– Práce na dálku

– Doručování a elektronizace

– Whistleblowing

– Judikatura

– Odpovědi na dotazy, diskuze.

Informace pro Účastníky

Kurz již proběhl, proto není možné se na něj registrovat. Vyberte si z naší nabídky kurzů jiný kurz, nebo nás kontaktujte.

Nezmeškejte žádný kurz!

Přihlašte se k odběru kurzů a novinek e-mailem.

  O agentuře

  AGV – Agentura vzdělávání pořádá v Českých Budějovicích vzdělávací semináře z oblasti účetnictví, daní, personalistiky, mezd a práva již od roku 2003. Kvalita nabízených služeb je založena především na odborné způsobilosti lektorů. Aktuální novinky a změny v daných oblastech jsou přednášeny kvalitními lektory s dlouholetou praxí v oboru, kteří působí na vedoucích pozicích různých odborů na finančních úřadech, úřadech práce, Správě sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťovnách, Stáním archivu, Státním úřadu bezpečnosti práce atd. v rámci Jihočeského kraje. Vedle lektorů z praxe vedou semináře nejpovolanější odborníci s výbornými referencemi a propracovanou metodiku přednášek. Stejnou váhu jako na odbornost lektorů klademe i na pozitivní partnerský vztah k zákazníkům a přijatelné ceny za poskytované služby. Všechny semináře se konají v příjemném prostředí Domu kultury Metropol v Českých Budějovicích. Mým cílem je Vaše spokojenost, rozšíření a utvrzení Vašich vědomostí a znalostí. Případné podněty, připomínky, samozřejmě i pochvaly :-) od Vás ráda vyslechnu a určitě nezůstanou bez zpětné reakce.

  Radomíra Rudá

  AGV - Agentura vzdělávání

  Bc. Radomíra Rudá,

  I. Olbrachta 14, 370 06 České Budějovice

  IČ: 73492302

  Telefon: +420 775 657 260, e-mail: agvcb@agvcb.cz

  Share This