+420 775 657 260 agvcb@agvcb.cz

Odškodňování pracovních úrazů a nemocí z povolání (také jako webinář)

Přednáší: JUDr. Zita Česká, zkušená lektorka, specialistka na danou tématiku Datum: 22/03/2024 Začátek kurzu: 8:30 Kde: DK Metropol, Senovážné nám.2, České Budějovice Cena: 1500 Variabilní symbol: 22032024, č.ú.: 51-8931270267/0100

Webinář bude probíhat prostřednictvím MS TEAMS online přenosem z klubovny DK Metropol ČB. 

Odškodňování pracovních úrazů a nemocí z povolání v provázanosti na úrazové pojištění zaměstnanců, občanský zákoník a zákoník práce.

 • Vznik odpovědnosti za pracovní úraz a nemoc z povolání,
 • Náhrada za bolest a ztížení společenského uplatnění,
 • Náhrada za ztrátu výdělku po skončení pracovní neschopnosti nebo při uznání plné (částečné) invalidity,
 • Náhrada účelně vynaložených nákladů spojených s léčením,
 • Náhrada věcné škody,
 • Náhrady poskytované pozůstalým,
 • Změna poměrů na straně poškozeného,
 • Zákonné pojištění odpovědnosti za škodu při pracovním úrazu nebo nemoci z povolání.
 • Diskuze, odpovědi na dotazy.
Informace pro Účastníky

Kurz již proběhl, proto není možné se na něj registrovat. Vyberte si z naší nabídky kurzů jiný kurz, nebo nás kontaktujte.

Nezmeškejte žádný kurz!

Přihlašte se k odběru kurzů a novinek e-mailem.

  O agentuře

  AGV – Agentura vzdělávání pořádá v Českých Budějovicích vzdělávací semináře z oblasti účetnictví, daní, personalistiky, mezd a práva již od roku 2003. Kvalita nabízených služeb je založena především na odborné způsobilosti lektorů. Aktuální novinky a změny v daných oblastech jsou přednášeny kvalitními lektory s dlouholetou praxí v oboru, kteří působí na vedoucích pozicích různých odborů na finančních úřadech, úřadech práce, Správě sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťovnách, Stáním archivu, Státním úřadu bezpečnosti práce atd. v rámci Jihočeského kraje. Vedle lektorů z praxe vedou semináře nejpovolanější odborníci s výbornými referencemi a propracovanou metodiku přednášek. Stejnou váhu jako na odbornost lektorů klademe i na pozitivní partnerský vztah k zákazníkům a přijatelné ceny za poskytované služby. Všechny semináře se konají v příjemném prostředí Domu kultury Metropol v Českých Budějovicích. Mým cílem je Vaše spokojenost, rozšíření a utvrzení Vašich vědomostí a znalostí. Případné podněty, připomínky, samozřejmě i pochvaly :-) od Vás ráda vyslechnu a určitě nezůstanou bez zpětné reakce.

  Radomíra Rudá

  AGV - Agentura vzdělávání

  Bc. Radomíra Rudá,

  I. Olbrachta 14, 370 06 České Budějovice

  IČ: 73492302

  Telefon: +420 775 657 260, e-mail: agvcb@agvcb.cz

  Share This