+420 775 657 260 agvcb@agvcb.cz

Přesunuto na září! Odškodňování pracovních úrazů a nemocí z povolání

Přednáší: JUDr. Zita Česká, zkušená lektorka, specialistka na danou tématiku Datum: 15/05/2020 Začátek kurzu: 8.30 hod (prezence od 8.00hod) Kde: DK Metropol, Senovážné nám.2, České Budějovice Cena: 1.200 Variabilní symbol: 15052020, č.ú.: 51-8931270267/0100

Školení přesunuto na září 2020.

Program:

  • Odškodňování pracovních úrazů a nemocí z povolání v provázanosti na úrazové pojištění zaměstnanců, občanský zákoník a zákoník práce.
  • Vznik odpovědnosti za pracovní úraz a nemoc z povolání,
  • Náhrada za bolest a ztížení společenského uplatnění,
  • Náhrada za ztrátu výdělku po skončení pracovní neschopnosti nebo při uznání plné (částečné) invalidity,
  • Náhrada účelně vynaložených nákladů spojených s léčením,
  • Náhrada věcné škody,
  • Náhrady poskytované pozůstalým,
  • Změna poměrů na straně poškozeného,
  • Zákonné pojištění odpovědnosti za škodu při pracovním úrazu nebo nemoci z povolání.
  • Diskuze, odpovědi na dotazy.
Informace pro Účastníky

Kurz již proběhl, proto není možné se na něj registrovat. Vyberte si z naší nabídky kurzů jiný kurz, nebo nás kontaktujte.

Nezmeškejte žádný kurz!

Přihlašte se k odběru kurzů a novinek e-mailem.


O agentuře

AGV – Agentura vzdělávání pořádá v Českých Budějovicích vzdělávací semináře z oblasti účetnictví, daní, personalistiky, mezd a práva již od roku 2003. Kvalita nabízených služeb je založena především na odborné způsobilosti lektorů. Aktuální novinky a změny v daných oblastech jsou přednášeny kvalitními lektory s dlouholetou praxí v oboru, kteří působí na vedoucích pozicích různých odborů na finančních úřadech, úřadech práce, Správě sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťovnách, Stáním archivu, Státním úřadu bezpečnosti práce atd. v rámci Jihočeského kraje. Vedle lektorů z praxe vedou semináře nejpovolanější odborníci s výbornými referencemi a propracovanou metodiku přednášek. Stejnou váhu jako na odbornost lektorů klademe i na pozitivní partnerský vztah k zákazníkům a přijatelné ceny za poskytované služby. Všechny semináře se konají v příjemném prostředí Domu kultury Metropol v Českých Budějovicích. Mým cílem je Vaše spokojenost, rozšíření a utvrzení Vašich vědomostí a znalostí. Případné podněty, připomínky, samozřejmě i pochvaly :-) od Vás ráda vyslechnu a určitě nezůstanou bez zpětné reakce.

Radomíra Rudá

AGV - Agentura vzdělávání

Bc. Radomíra Rudá,

I. Olbrachta 14, 370 06 České Budějovice

IČ: 73492302

Telefon: +420 775 657 260, e-mail: agvcb@agvcb.cz

Share This