+420 775 657 260 agvcb@agvcb.cz

POSKYTOVÁNÍ NÁHRAD CESTOVNÍCH VÝDAJŮ (TAKÉ JAKO WEBINÁŘ)

Přednáší: Radek Húska, zkušený lektor, účetní poradce Datum: 16/04/2024 Začátek kurzu: 8:30 hod (prezence od 8.00 hod) Kde: DK Metropol, Senovážné nám.2, České Budějovice Cena: 1500 Variabilní symbol: 23022024, č.ú.: 51-8931270267/0100

Školení lze absolvovat taktéž v online formě. Pokud byste měli zájem o webinář, prosím vepište toto do poznámky v přihlášce.

Program:

Poskytování náhrad cestovních výdajů podle platné právní úpravy s provázaností na zákon o daních z příjmu, zákoník práce a další související právní předpisy,

 • Druhy náhrad při tuzemských a zahraničních pracovních cestách,
 • platné sazby náhrad cestovních výdajů v tuzemsku i v zahraničí,
 • možnosti krácení stravného při pracovní cestě,
 • zdaňování náhrad,
 • paušalizace náhrad,
 • používání soukromých a služebních silničních motorových vozidel
 • diskuze, odpovědi na dotazy.
Informace pro Účastníky

Kurz již proběhl, proto není možné se na něj registrovat. Vyberte si z naší nabídky kurzů jiný kurz, nebo nás kontaktujte.

Nezmeškejte žádný kurz!

Přihlašte se k odběru kurzů a novinek e-mailem.

  O agentuře

  AGV – Agentura vzdělávání pořádá v Českých Budějovicích vzdělávací semináře z oblasti účetnictví, daní, personalistiky, mezd a práva již od roku 2003. Kvalita nabízených služeb je založena především na odborné způsobilosti lektorů. Aktuální novinky a změny v daných oblastech jsou přednášeny kvalitními lektory s dlouholetou praxí v oboru, kteří působí na vedoucích pozicích různých odborů na finančních úřadech, úřadech práce, Správě sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťovnách, Stáním archivu, Státním úřadu bezpečnosti práce atd. v rámci Jihočeského kraje. Vedle lektorů z praxe vedou semináře nejpovolanější odborníci s výbornými referencemi a propracovanou metodiku přednášek. Stejnou váhu jako na odbornost lektorů klademe i na pozitivní partnerský vztah k zákazníkům a přijatelné ceny za poskytované služby. Všechny semináře se konají v příjemném prostředí Domu kultury Metropol v Českých Budějovicích. Mým cílem je Vaše spokojenost, rozšíření a utvrzení Vašich vědomostí a znalostí. Případné podněty, připomínky, samozřejmě i pochvaly :-) od Vás ráda vyslechnu a určitě nezůstanou bez zpětné reakce.

  Radomíra Rudá

  AGV - Agentura vzdělávání

  Bc. Radomíra Rudá,

  I. Olbrachta 14, 370 06 České Budějovice

  IČ: 73492302

  Telefon: +420 775 657 260, e-mail: agvcb@agvcb.cz

  Share This