+420 775 657 260 agvcb@agvcb.cz

Přehled připravovaných seminářů

Přednáší: ... Datum: 04/09/2020 Začátek kurzu: Kde: DK Metropol, Senovážné nám.2, České Budějovice Cena: 0 Variabilní symbol: 0, č.ú.: 51-8931270267/0100

Přehled připravovaných seminářů:

LISTOPAD 2020:

– Odškodňování pracovních úrazů a nemocí z povolání (JUDr. Česká)

– Daň z příjmu fyzických osob ze závislé činnosti (Ing. Rohlíková)

– Zákoník práce (JUDr. Stránský, Ph.D.)

– Účetní a daňové novinky 2020 (Ing. Ludvíková)

PROSINEC 2020:

– Daň z příjmu fyzických osob ze závislé činnosti (Ing. Rohlíková)

– Nemocenské pojištění (Ing. Rozkopal)

– Evidenční listy důchodového pojištění (Mgr. Šimůnková)

 

Informace pro Účastníky

Kurz již proběhl, proto není možné se na něj registrovat. Vyberte si z naší nabídky kurzů jiný kurz, nebo nás kontaktujte.

Nezmeškejte žádný kurz!

Přihlašte se k odběru kurzů a novinek e-mailem.


  O agentuře

  AGV – Agentura vzdělávání pořádá v Českých Budějovicích vzdělávací semináře z oblasti účetnictví, daní, personalistiky, mezd a práva již od roku 2003. Kvalita nabízených služeb je založena především na odborné způsobilosti lektorů. Aktuální novinky a změny v daných oblastech jsou přednášeny kvalitními lektory s dlouholetou praxí v oboru, kteří působí na vedoucích pozicích různých odborů na finančních úřadech, úřadech práce, Správě sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťovnách, Stáním archivu, Státním úřadu bezpečnosti práce atd. v rámci Jihočeského kraje. Vedle lektorů z praxe vedou semináře nejpovolanější odborníci s výbornými referencemi a propracovanou metodiku přednášek. Stejnou váhu jako na odbornost lektorů klademe i na pozitivní partnerský vztah k zákazníkům a přijatelné ceny za poskytované služby. Všechny semináře se konají v příjemném prostředí Domu kultury Metropol v Českých Budějovicích. Mým cílem je Vaše spokojenost, rozšíření a utvrzení Vašich vědomostí a znalostí. Případné podněty, připomínky, samozřejmě i pochvaly :-) od Vás ráda vyslechnu a určitě nezůstanou bez zpětné reakce.

  Radomíra Rudá

  AGV - Agentura vzdělávání

  Bc. Radomíra Rudá,

  I. Olbrachta 14, 370 06 České Budějovice

  IČ: 73492302

  Telefon: +420 775 657 260, e-mail: agvcb@agvcb.cz

  Share This