+420 775 657 260 agvcb@agvcb.cz

Evidenční listy důchodového pojištění – ELDP (také jako webinář)

Přednáší: Ing. Jitka Tománková, metodička oddělení důchodového a nemocenského pojištění ČSSZ České Budějovice Datum: 21/12/2023 Začátek kurzu: 8:30hod (prezence od 8.00hod) Kde: DK Metropol, Senovážné nám.2, České Budějovice Cena: 1500 Variabilní symbol: 21122023, č.ú.: 51-8931270267/0100

Seminář lze absolvovat i v online podobě.  Pokud máte zájem o webinář, prosím napište to do poznámky v přihlášce.

Program bude upřesněn.

– povinná účast na důchodovém pojištění, doba důchodového pojištění,

– zásady vedení a předkládání ELDP, metodika vyplňování ELDP

– praktické příklady vyplňování ELDP (např. u dohody o provedení práce, zaměstnání malého rozsahu, vykázání ošetřovného v době mimořádných opatření při epidemii, peněžité pomoci v mateřství, otcovské poporodní péče, dlouhodobého ošetřovného, vojenského cvičení, vyplnění ELDP při dovršení důchodového věku, při neplatném skončení pracovního poměru…)

– diskuze, odpovědi na dotazy.

Informace pro Účastníky

  Přihlášení na kurz

  Kontaktní informace

  Název organizace

  Jméno účastníka

  Adresa - Ulice, Město, PSČ

  Telefon

  E-mail

  DIČ

  Číslo účtu / Kód banky

  Detaily platby

  Počet účastníků

  Datum platby

  Způsob platby

  Převodem z účtuV hotovosti při prezentaci

  Poznámka

  Souhlasím s pravidelným zasíláním nabídky školení a zároveň pro tyto účely se zpracováním svých osobních údajů (adresa, e-mail, telefonní číslo).

  Nezmeškejte žádný kurz!

  Přihlašte se k odběru kurzů a novinek e-mailem.

   O agentuře

   AGV – Agentura vzdělávání pořádá v Českých Budějovicích vzdělávací semináře z oblasti účetnictví, daní, personalistiky, mezd a práva již od roku 2003. Kvalita nabízených služeb je založena především na odborné způsobilosti lektorů. Aktuální novinky a změny v daných oblastech jsou přednášeny kvalitními lektory s dlouholetou praxí v oboru, kteří působí na vedoucích pozicích různých odborů na finančních úřadech, úřadech práce, Správě sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťovnách, Stáním archivu, Státním úřadu bezpečnosti práce atd. v rámci Jihočeského kraje. Vedle lektorů z praxe vedou semináře nejpovolanější odborníci s výbornými referencemi a propracovanou metodiku přednášek. Stejnou váhu jako na odbornost lektorů klademe i na pozitivní partnerský vztah k zákazníkům a přijatelné ceny za poskytované služby. Všechny semináře se konají v příjemném prostředí Domu kultury Metropol v Českých Budějovicích. Mým cílem je Vaše spokojenost, rozšíření a utvrzení Vašich vědomostí a znalostí. Případné podněty, připomínky, samozřejmě i pochvaly :-) od Vás ráda vyslechnu a určitě nezůstanou bez zpětné reakce.

   Radomíra Rudá

   AGV - Agentura vzdělávání

   Bc. Radomíra Rudá,

   I. Olbrachta 14, 370 06 České Budějovice

   IČ: 73492302

   Telefon: +420 775 657 260, e-mail: agvcb@agvcb.cz

   Share This