+420 775 657 260 agvcb@agvcb.cz

WEBINÁŘ Nemocenské pojištění a pojistné na sociální zabezpečení zaměstnanců – SLEVY NA POJISTNÉM

Přednáší: Ing. Jindřich Rozkopal, lektor s bohatými zkušenostmi, metodik Odboru sociálního pojištění ČSSZ ČB Datum: 17/02/2023 Začátek kurzu: 8.30 hod Kde: DK Metropol, Senovážné nám.2, České Budějovice Cena: 1500 Variabilní symbol: 17022023, č.ú.: 51-8931270267/0100

Webinář  – přímý přenos z klubovny DK Metropol prostřednictvím MS TEAMS.

Program semináře: 

Nemocenské pojištění zaměstnanců v roce 2023

1.      Pojistné na sociální zabezpečení – okruh plátců, sazby pojistného, způsob výpočtu, stanovení vyměřovacího základu. NOVĚ – slevy na pojistnémzměna sazby pojistného u některých skupin.

2.    Účast na pojištění (okruh pojištěných osob, základní úprava a odchylky, zaměstnání malého rozsahu a DPČ/DPP, povinnosti zaměstnavatelů, změna výše rozhodného příjmu).

3.      Systém dávek nemocenského pojištění (druhy dávek, nárok, podklady, uplatňování – změna u podkladů od zaměstnavatele;)

4.      Diskuze a odpovědi na dotazy.

 

 

Informace pro Účastníky

  Přihlášení na kurz

  Kontaktní informace

  Název organizace

  Jméno účastníka

  Adresa - Ulice, Město, PSČ

  Telefon

  E-mail

  DIČ

  Číslo účtu / Kód banky

  Detaily platby

  Počet účastníků

  Datum platby

  Způsob platby

  Převodem z účtuV hotovosti při prezentaci

  Poznámka

  Souhlasím s pravidelným zasíláním nabídky školení a zároveň pro tyto účely se zpracováním svých osobních údajů (adresa, e-mail, telefonní číslo).

  Nezmeškejte žádný kurz!

  Přihlašte se k odběru kurzů a novinek e-mailem.

   O agentuře

   AGV – Agentura vzdělávání pořádá v Českých Budějovicích vzdělávací semináře z oblasti účetnictví, daní, personalistiky, mezd a práva již od roku 2003. Kvalita nabízených služeb je založena především na odborné způsobilosti lektorů. Aktuální novinky a změny v daných oblastech jsou přednášeny kvalitními lektory s dlouholetou praxí v oboru, kteří působí na vedoucích pozicích různých odborů na finančních úřadech, úřadech práce, Správě sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťovnách, Stáním archivu, Státním úřadu bezpečnosti práce atd. v rámci Jihočeského kraje. Vedle lektorů z praxe vedou semináře nejpovolanější odborníci s výbornými referencemi a propracovanou metodiku přednášek. Stejnou váhu jako na odbornost lektorů klademe i na pozitivní partnerský vztah k zákazníkům a přijatelné ceny za poskytované služby. Všechny semináře se konají v příjemném prostředí Domu kultury Metropol v Českých Budějovicích. Mým cílem je Vaše spokojenost, rozšíření a utvrzení Vašich vědomostí a znalostí. Případné podněty, připomínky, samozřejmě i pochvaly :-) od Vás ráda vyslechnu a určitě nezůstanou bez zpětné reakce.

   Radomíra Rudá

   AGV - Agentura vzdělávání

   Bc. Radomíra Rudá,

   I. Olbrachta 14, 370 06 České Budějovice

   IČ: 73492302

   Telefon: +420 775 657 260, e-mail: agvcb@agvcb.cz

   Share This