+420 775 657 260 agvcb@agvcb.cz

Aktuality zákoníku práce pro rok 2024 – JUDr. JAROSLAV STRÁNSKÝ (také jako webinář)

Přednáší: JUDr. Jaroslav Stránský, Ph.D., specialista v oblasti pracovního práva, katedra pracovního práva a sociálních věcí právnické fakulty MU Brno, Datum: 14/06/2024 Začátek kurzu: 9:00 Kde: DK Metropol, Senovážné nám.2, České Budějovice Cena: 1500 Variabilní symbol: 14062024, č.ú.: 51-8931270267/0100

Webinář bude probíhat prostřednictvím MS TEAMS online přenosem z klubovny DK Metropol ČB. Pokud máte zájem o online školení, prosím, vepište do poznámky v přihlášce.

Program:

1. Připravované změny v zákoníku práce, transpoziční novela v souvislosti se směrnicí EU o přiměřených minimálních mzdách.

2. Další „flexibilizační“ novela zákoníku práce, jaké další změny lze očekávat.

3. Pravidla odměňování zaměstnanců, kritéria pro vyplácení nenárokových mzdových a platových složek. Systém odměňování, nemožnost zákazu sdělovat výši mzdy a další novinky, které lze očekávat od nové směrnice EU o transparentním odměňování.

4. Novinky v agenturním zaměstnávání po změnách v zákoníku práce a zákoně o zaměstnanosti.

5. Aktuální judikatura v oblasti skončení pracovního poměru, výpověď pro nesplňování požadavků.

6. Dotazy a odpovědi.

 

Informace pro Účastníky

  Přihlášení na kurz

  Kontaktní informace

  Název organizace

  Jméno účastníka

  Adresa - Ulice, Město, PSČ

  Telefon

  E-mail

  DIČ

  Číslo účtu / Kód banky

  Detaily platby

  Počet účastníků

  Datum platby

  Způsob platby

  Převodem z účtuV hotovosti při prezentaci

  Poznámka

  Souhlasím s pravidelným zasíláním nabídky školení a zároveň pro tyto účely se zpracováním svých osobních údajů (adresa, e-mail, telefonní číslo).

  Kurz již proběhl, proto není možné se na něj registrovat. Vyberte si z naší nabídky kurzů jiný kurz, nebo nás kontaktujte.

  Nezmeškejte žádný kurz!

  Přihlašte se k odběru kurzů a novinek e-mailem.

   O agentuře

   AGV – Agentura vzdělávání pořádá v Českých Budějovicích vzdělávací semináře z oblasti účetnictví, daní, personalistiky, mezd a práva již od roku 2003. Kvalita nabízených služeb je založena především na odborné způsobilosti lektorů. Aktuální novinky a změny v daných oblastech jsou přednášeny kvalitními lektory s dlouholetou praxí v oboru, kteří působí na vedoucích pozicích různých odborů na finančních úřadech, úřadech práce, Správě sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťovnách, Stáním archivu, Státním úřadu bezpečnosti práce atd. v rámci Jihočeského kraje. Vedle lektorů z praxe vedou semináře nejpovolanější odborníci s výbornými referencemi a propracovanou metodiku přednášek. Stejnou váhu jako na odbornost lektorů klademe i na pozitivní partnerský vztah k zákazníkům a přijatelné ceny za poskytované služby. Všechny semináře se konají v příjemném prostředí Domu kultury Metropol v Českých Budějovicích. Mým cílem je Vaše spokojenost, rozšíření a utvrzení Vašich vědomostí a znalostí. Případné podněty, připomínky, samozřejmě i pochvaly :-) od Vás ráda vyslechnu a určitě nezůstanou bez zpětné reakce.

   Radomíra Rudá

   AGV - Agentura vzdělávání

   Bc. Radomíra Rudá,

   I. Olbrachta 14, 370 06 České Budějovice

   IČ: 73492302

   Telefon: +420 775 657 260, e-mail: agvcb@agvcb.cz

   Share This