+420 775 657 260 agvcb@agvcb.cz

ZRUŠENO. Zákon o zaměstnanosti

Přednáší: JUDr. Markéta Přerostová, Úřad práce Strakonice, Právní a kontrolní odbor Datum: 21/05/2020 Začátek kurzu: 9:00 hod (prezence od 8.30 hod) Kde: DK Metropol, Senovážné nám.2, České Budějovice Cena: 1.200 Variabilní symbol: 21052020, č.ú.: 51-8931270267/0100

Program:

Zákon o zaměstnanosti - právní úprava zaměstnanosti - nejčastější problémy v praxi. 
Úprava aktivní politiky zaměstnanosti, rozšíření nástrojů dotovaných zaměstnavatelům úřady práce, poskytování příspěvků úřadem práce.
Zaměstnávání osob se zdravotním postižením.
Zprostředkování zaměstnávání - pracovní agentury na trhu práce, využití zaměstnanců prostřednictvím agentur práce.
Evidence uchazečů o zaměstnání (obecné podmínky pro poskytování podpory v nezaměstnanosti a prodloužení podpůrčí doby starším uchazečům).
Švarcsystém.
Kontrolní oprávnění úřadů práce.
Diskuze a odpovědi na dotazy.
Informace pro Účastníky

Kurz již proběhl, proto není možné se na něj registrovat. Vyberte si z naší nabídky kurzů jiný kurz, nebo nás kontaktujte.

Nezmeškejte žádný kurz!

Přihlašte se k odběru kurzů a novinek e-mailem.


O agentuře

AGV – Agentura vzdělávání pořádá v Českých Budějovicích vzdělávací semináře z oblasti účetnictví, daní, personalistiky, mezd a práva již od roku 2003. Kvalita nabízených služeb je založena především na odborné způsobilosti lektorů. Aktuální novinky a změny v daných oblastech jsou přednášeny kvalitními lektory s dlouholetou praxí v oboru, kteří působí na vedoucích pozicích různých odborů na finančních úřadech, úřadech práce, Správě sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťovnách, Stáním archivu, Státním úřadu bezpečnosti práce atd. v rámci Jihočeského kraje. Vedle lektorů z praxe vedou semináře nejpovolanější odborníci s výbornými referencemi a propracovanou metodiku přednášek. Stejnou váhu jako na odbornost lektorů klademe i na pozitivní partnerský vztah k zákazníkům a přijatelné ceny za poskytované služby. Všechny semináře se konají v příjemném prostředí Domu kultury Metropol v Českých Budějovicích. Mým cílem je Vaše spokojenost, rozšíření a utvrzení Vašich vědomostí a znalostí. Případné podněty, připomínky, samozřejmě i pochvaly :-) od Vás ráda vyslechnu a určitě nezůstanou bez zpětné reakce.

Radomíra Rudá

AGV - Agentura vzdělávání

Bc. Radomíra Rudá,

I. Olbrachta 14, 370 06 České Budějovice

IČ: 73492302

Telefon: +420 775 657 260, e-mail: agvcb@agvcb.cz

Share This