+420 775 657 260 agvcb@agvcb.cz

WEBINÁŘ – Zákoník práce aktuality, změny 2021 (JUDr. Stránský, Ph.D.)

Přednáší: JUDr. Jaroslav Sránský, Ph.D., specialista v oblasti pracovního práva, katedra pracovního práva a sociálních věcí právnické fakulty MU Brno, Datum: 19/02/2021 Začátek kurzu: 9:00 hod (prezence od 8.30 hod) Kde: DK Metropol, Senovážné nám.2, České Budějovice Cena: 1200 Variabilní symbol: 19022021, č.ú.: 51-8931270267/0100

Pokud jste přihlášeni na tento seminář, který se bohužel uskuteční jen on-line formou, prosím o potvrzení účasti (agvcb@patika.czagvcb@agvcb.cz nebo tel.775657260). Budou Vám zaslány instrukce k webináři. Kdo budete mít zájem, dne 16.2.2021 proběhne zkušební schůzka na MS Teams (není nutné mít staženou aplikaci, odkaz se Vám otevře ve Vašem internetovém prohlížeči). I na základě této zkušební schůzky se můžete rozhodnout, zda se webináře dne  zúčastníte. Platba proběhne až po úspěšném absolvování webináře!

Program: 

Podpora v době částečné zaměstnanosti – KURZARBEIT – 
– Aktuální informace  o stavu připravované právní úpravy
– povinnosti zaměstnavatele, důsledky pro zaměstnance.

PRÁCE Z DOMOVA – právní úprava práce z domova v zákoníku práce – co se na zaměstnance pracující z domova nevztahuje a za jakých podmínek – konkretizace pravidel práce z domova – vnitřní předpis, dohoda se zaměstnanci, smluvní podstata práce z domova – formy a typy práce z domova – možnosti rozvrhování a evidence pracovní doby – nesení nákladů spojených s výkonem práce.

PRAKTIKUM DOVOLENÉ – řešení vybraných konkrétních problémů a situací – postup při výpočtu práva zaměstnance na dovolenou nebo na poměrnou část dovolené – výpočet práva na dovolenou při změně délce týdenní pracovní doby – výčet dob, které se pro účely dovolené považují a nepovažují za výkon práce, případně se považují za výkon práce jen do 20násobku týdenní pracovní doby.

ÚTLUMOVÁ OPATŘENÍ ZAMĚSTNAVATELE – reakce na hospodářské problémy – úsporná opatření v oblasti odměňování, možnosti postupu zaměstnavatele při změně výše mzdy. mzdy – změna obsahu pracovního poměru, snížení rozsahu pracovní doby (výše úvazku). – organizační změny, nadbytečnost zaměstnance, odstupné.   – Možnosti uplatnění překážek v práci na straně zaměstnavatele/ zaměstnance.

 

 
Informace pro Účastníky

Kurz již proběhl, proto není možné se na něj registrovat. Vyberte si z naší nabídky kurzů jiný kurz, nebo nás kontaktujte.

Nezmeškejte žádný kurz!

Přihlašte se k odběru kurzů a novinek e-mailem.


  O agentuře

  AGV – Agentura vzdělávání pořádá v Českých Budějovicích vzdělávací semináře z oblasti účetnictví, daní, personalistiky, mezd a práva již od roku 2003. Kvalita nabízených služeb je založena především na odborné způsobilosti lektorů. Aktuální novinky a změny v daných oblastech jsou přednášeny kvalitními lektory s dlouholetou praxí v oboru, kteří působí na vedoucích pozicích různých odborů na finančních úřadech, úřadech práce, Správě sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťovnách, Stáním archivu, Státním úřadu bezpečnosti práce atd. v rámci Jihočeského kraje. Vedle lektorů z praxe vedou semináře nejpovolanější odborníci s výbornými referencemi a propracovanou metodiku přednášek. Stejnou váhu jako na odbornost lektorů klademe i na pozitivní partnerský vztah k zákazníkům a přijatelné ceny za poskytované služby. Všechny semináře se konají v příjemném prostředí Domu kultury Metropol v Českých Budějovicích. Mým cílem je Vaše spokojenost, rozšíření a utvrzení Vašich vědomostí a znalostí. Případné podněty, připomínky, samozřejmě i pochvaly :-) od Vás ráda vyslechnu a určitě nezůstanou bez zpětné reakce.

  Radomíra Rudá

  AGV - Agentura vzdělávání

  Bc. Radomíra Rudá,

  I. Olbrachta 14, 370 06 České Budějovice

  IČ: 73492302

  Telefon: +420 775 657 260, e-mail: agvcb@agvcb.cz

  Share This