+420 775 657 260 agvcb@agvcb.cz

Zdravotní pojištění

Přednáší: Mgr. Tomáš Červinka, hlavní metodik ZPMV ČR, zkušený lektor Datum: 16/10/2020 Začátek kurzu: 9:00 Kde: DK Metropol, Senovážné nám.2, České Budějovice Cena: 1200 Variabilní symbol: 16102020, č.ú.: 51-8931270267/0100

Program:

  • Pojištěnci, plátci pojistného, zdravotní pojišťovny,
  •  Zaměstnání a příjmy ze závislé činnosti. DPP, DPČ a další specifické případy zaměstnání z pohledu zdravotního pojištění.
  • Vyměřovací základ plátců pojistného, Započitatelné a nezapočitatelné položky do vyměřovacího základu,
  • Zvláštní skupiny pojištěnců (souběhy OSVČ a zaměstnání, stát jako plátce pojistného), odvod pojistného při souběhu příjmů,
  • Práva a povinnosti plátců pojistného (přehledy, oznamovací povinnost),
  • Způsob výpočtu a odvodu pojistného, sankce, penále, odvolávání, kontrolní činnost.
  • Diskuze a odpovědi na dotazy.
Informace pro Účastníky

Přihlášení na kurz

Kontaktní informace

Název organizace

Jméno účastníka

Adresa - Ulice, Město, PSČ

Telefon

E-mail

DIČ

Číslo účtu / Kód banky

Detaily platby

Počet účastníků

Datum platby

Způsob platby

Převodem z účtuV hotovosti při prezentaci

Poznámka

Souhlasím s pravidelným zasíláním nabídky školení a zároveň pro tyto účely se zpracováním svých osobních údajů (adresa, e-mail, telefonní číslo).

Nezmeškejte žádný kurz!

Přihlašte se k odběru kurzů a novinek e-mailem.


O agentuře

AGV – Agentura vzdělávání pořádá v Českých Budějovicích vzdělávací semináře z oblasti účetnictví, daní, personalistiky, mezd a práva již od roku 2003. Kvalita nabízených služeb je založena především na odborné způsobilosti lektorů. Aktuální novinky a změny v daných oblastech jsou přednášeny kvalitními lektory s dlouholetou praxí v oboru, kteří působí na vedoucích pozicích různých odborů na finančních úřadech, úřadech práce, Správě sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťovnách, Stáním archivu, Státním úřadu bezpečnosti práce atd. v rámci Jihočeského kraje. Vedle lektorů z praxe vedou semináře nejpovolanější odborníci s výbornými referencemi a propracovanou metodiku přednášek. Stejnou váhu jako na odbornost lektorů klademe i na pozitivní partnerský vztah k zákazníkům a přijatelné ceny za poskytované služby. Všechny semináře se konají v příjemném prostředí Domu kultury Metropol v Českých Budějovicích. Mým cílem je Vaše spokojenost, rozšíření a utvrzení Vašich vědomostí a znalostí. Případné podněty, připomínky, samozřejmě i pochvaly :-) od Vás ráda vyslechnu a určitě nezůstanou bez zpětné reakce.

Radomíra Rudá

AGV - Agentura vzdělávání

Bc. Radomíra Rudá,

I. Olbrachta 14, 370 06 České Budějovice

IČ: 73492302

Telefon: +420 775 657 260, e-mail: agvcb@agvcb.cz

Share This