+420 775 657 260 agvcb@agvcb.cz

ZRUŠENO – Zdravotní pojištění

Přednáší: Mgr. Tomáš Červinka, hlavní metodik ZPMV ČR, zkušený lektor Datum: 25/01/2021 Začátek kurzu: 9:00 Kde: DK Metropol, Senovážné nám.2, České Budějovice Cena: 1200 Variabilní symbol: 25012021, č.ú.: 51-8931270267/0100

 

Omlouvám se, seminář je zrušen.

Program:

Změny ve zdravotním pojištění v roce 2021 (např. vyměřovací základ u osob, za které hradí pojistné stát, změny zákona o pojistném na veřejné zdravotní pojištění)

 • Pojištěnci, plátci pojistného, zdravotní pojišťovny,
 •  Zaměstnání a příjmy ze závislé činnosti. DPP, DPČ a další specifické případy zaměstnání z pohledu zdravotního pojištění.
 • Vyměřovací základ plátců pojistného, Započitatelné a nezapočitatelné položky do vyměřovacího základu,
 • Zvláštní skupiny pojištěnců (souběhy OSVČ a zaměstnání, stát jako plátce pojistného), odvod pojistného při souběhu příjmů,
 • Práva a povinnosti plátců pojistného (přehledy, oznamovací povinnost),
 • Způsob výpočtu a odvodu pojistného, sankce, penále, odvolávání, kontrolní činnost.
 • Diskuze a odpovědi na dotazy.
Informace pro Účastníky

Kurz již proběhl, proto není možné se na něj registrovat. Vyberte si z naší nabídky kurzů jiný kurz, nebo nás kontaktujte.

Nezmeškejte žádný kurz!

Přihlašte se k odběru kurzů a novinek e-mailem.


  O agentuře

  AGV – Agentura vzdělávání pořádá v Českých Budějovicích vzdělávací semináře z oblasti účetnictví, daní, personalistiky, mezd a práva již od roku 2003. Kvalita nabízených služeb je založena především na odborné způsobilosti lektorů. Aktuální novinky a změny v daných oblastech jsou přednášeny kvalitními lektory s dlouholetou praxí v oboru, kteří působí na vedoucích pozicích různých odborů na finančních úřadech, úřadech práce, Správě sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťovnách, Stáním archivu, Státním úřadu bezpečnosti práce atd. v rámci Jihočeského kraje. Vedle lektorů z praxe vedou semináře nejpovolanější odborníci s výbornými referencemi a propracovanou metodiku přednášek. Stejnou váhu jako na odbornost lektorů klademe i na pozitivní partnerský vztah k zákazníkům a přijatelné ceny za poskytované služby. Všechny semináře se konají v příjemném prostředí Domu kultury Metropol v Českých Budějovicích. Mým cílem je Vaše spokojenost, rozšíření a utvrzení Vašich vědomostí a znalostí. Případné podněty, připomínky, samozřejmě i pochvaly :-) od Vás ráda vyslechnu a určitě nezůstanou bez zpětné reakce.

  Radomíra Rudá

  AGV - Agentura vzdělávání

  Bc. Radomíra Rudá,

  I. Olbrachta 14, 370 06 České Budějovice

  IČ: 73492302

  Telefon: +420 775 657 260, e-mail: agvcb@agvcb.cz

  Share This