+420 775 657 260 agvcb@agvcb.cz
Naposledy upraveno: 2018-09-26 Autor:


Proplácení náhrad výdělku v prvních třech dnech nemoci má být obnoveno k polovině příštího roku, dohodli lídři koalice ANO a ČSSD.. Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová ČTK sdělila, že příslušná novela půjde podle její dohody s premiérem Andrejem Babišem  ve Sněmovně do dalšího čtení a předseda sněmovního klubu ANO Jaroslav Faltýnek zajistí, aby pro změnu zvedli ruku i poslanci nejsilnější vládní strany.

Více na https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vlada-rozhodla-Karencni-doba-pristi-rok-skonci-nemocenska-se-bude-proplacet-od-prvniho-dne-552805#utm_content=freshnews&utm_term=zrušení karenční doby&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz

.


Vytvořeno:

O agentuře

AGV – Agentura vzdělávání pořádá v Českých Budějovicích vzdělávací semináře z oblasti účetnictví, daní, personalistiky, mezd a práva již od roku 2003. Kvalita nabízených služeb je založena především na odborné způsobilosti lektorů. Aktuální novinky a změny v daných oblastech jsou přednášeny kvalitními lektory s dlouholetou praxí v oboru, kteří působí na vedoucích pozicích různých odborů na finančních úřadech, úřadech práce, Správě sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťovnách, Stáním archivu, Státním úřadu bezpečnosti práce atd. v rámci Jihočeského kraje. Vedle lektorů z praxe vedou semináře nejpovolanější odborníci s výbornými referencemi a propracovanou metodiku přednášek. Stejnou váhu jako na odbornost lektorů klademe i na pozitivní partnerský vztah k zákazníkům a přijatelné ceny za poskytované služby. Všechny semináře se konají v příjemném prostředí Domu kultury Metropol v Českých Budějovicích. Mým cílem je Vaše spokojenost, rozšíření a utvrzení Vašich vědomostí a znalostí. Případné podněty, připomínky, samozřejmě i pochvaly :-) od Vás ráda vyslechnu a určitě nezůstanou bez zpětné reakce.

Radomíra Rudá

AGV - Agentura vzdělávání

Bc. Radomíra Rudá,

I. Olbrachta 14, 370 06 České Budějovice

IČ: 73492302

Telefon: +420 775 657 260, e-mail: agvcb@agvcb.cz

Share This